Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020
Priorytet VII – Włączenie społeczne,
Działanie 7.6. Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym
Projektu pn. „Regionalne Pogotowie Kryzysowe”
Nr RPZP.07.06.00-32-P002/20

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałczu zaprasza na grupowe zajęcia zwiększające kompetencje osobiste i wychowawcze dla rodziców znajdujących się w kryzysie emocjonalnym z powodu doświadczania trudności z dziećmi.
Zajęcia będą realizowane w Klubie Samopomocy w ramach projektu „Regionalne Pogotowie Kryzysowe”. Uczestnicy będą mogli między innymi pracować nad metodami wzmacniania więzi rodzinnych, wypracowywania wartościowych postaw i prospołecznych zachowań u dziecka, rozwijaniem kompetencji społecznych i emocjonalnych dziecka oraz jego motywacji do działania, sposobami reagowania i komunikowania się z dzieckiem aby nawiązywać współpracę i rozwiązywać konflikty.
Zajęcia poprowadzi pani Magdalena Huber, dr nauk humanistycznych, pedagog z 20 letnim stażem, coach, tutor oraz trener kompetencji miękkich.
Zajęcia rozpoczną się 9 sierpnia 2023 r., liczba miejsc ograniczona. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu, Katarzyna Wierzbińska: tel. 604422096, 720826500, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Koordynator projektu RPK
Katarzyna Wierzbińska